Komunita, koncentrace, klid

Egonovo je právě pro vás. Když si chcete odpočinout, načerpat novou energii a strávit čas mezi milými lidmi. Domy mají svou sílu a energii. A přesně to je případ Egonovo domu. Budete tu kousek od Prahy. Na venkově, kde vás ráno vzbudí žáby v rybníce. A vůně čerstvě upečené bábovky, dobré kávy nebo čaje.

Design
Forma, materiály a provedení jsou pro nás velmi důležité. Ručně nahazovaná omítka, stejně jako léty prošlapané schody… to je náš design. Rádi si čteme pod korunami stromů a vnímáme prostředí kolem nás všemi smysly. Obdivujeme svět současného designu a věříme, že i uprostřed venkovského stavení můžeme používat moderní technologie. Nejsme místo pro teambuildingové akce, ani turistická chata na Křivoklátě. Jsme dům, kde jste doma, ať už jste odkudkoliv. Nechte se od nás pozvat.

Umění
Nejen to na zdech naší plánované galerie, ale především umění dobře žít. Odpočívat, vnímat okamžik, náladu a atmosféru. Egonovo dům je postaven na umění prožitku. Na tom, že zdi domu mají energii, stromy okolních lesů sílu a vzduch tu chutná úplně jinak než v Praze. Ochutnali jste už takový koktejl? Přidejte k němu skvělá vína, pivo, zmrzlinu. Někdy prostě najdete umění i na patře vašich úst.